Apie mus

Kas mes?

Mes – trys lietuviai – Jonas, Darius ir Benas, kurie susibūrė tam, kad... tu daugiau niekad nesuktum galvos dėl įsigytų daiktų remonto.

Viskas prasidėjo nuo to, kad patys, įsigydami brangesnį kompiuterį ar televizorių svarstydavome, ar verta pratęsti garantiją. Suges ar nesuges? Jei suges, tai kada? Kiek gali kainuoti remontas? Taip ir kilo idėja sukurti paslaugą, kuri bet kuriuo atveju apsimoka. Jei daiktas suges per pratęstą garantinį laikotarpį, suremontuosime, jei liks sveikas – grąžinsime dalį už garantiją sumokėtos sumos. 

Kitaip tariant, ne tik sumažiname tavo galvos skausmą įrenginiui sugedus, mes sakome – apskritai nesuk dėl to galvos!

Be to, domimės tvarumu, tikime, kad daiktai gali tarnauti ilgiau, tad „Saugo“ – mūsų žingsnis prisidedant prie mažesnio vartojimo.

Kas yra „Saugo“?

Įprastai įsigyjant buitinę techniką, elektroniką, foto ar video techniką, taikoma vienerių ar dvejų metų gamintojo garantija. „Saugo“ siūlo tokią garantiją pratęsti dar iki trejų metų terminui ir užsitikrinti maksimalią – 5 metų – ramybę.

Klausi, kodėl turėčiau? Todėl, kad su „Saugo“ laimi du kartus: jei įsigyta prekė pratęstos garantijos laikotarpiu suges – nepatirsi jokių išlaidų, nes daiktas bus suremontuotas, o jei jį pavyks išsaugoti sveiką – į tavo „Saugo“ sąskaitą grąžinsime dalį už garantiją sumokėtos sumos. Ir geriausia dalis – tokią garantiją gali įsigyti per vienerius metus po prekės įsigijimo.

Be pratęstos garantijos, „Saugo“ siūlo pirkinių draudimą, kuris apsaugo įrenginį nuo bet kokių pažeidimų, nelaimingų atsitikimų ir vagysčių iki dvejų metų nuo pirkimo momento.

O mėgstantiems visišką ramybę, „Saugo“ siūlo kombinuotą – pratęstos garantijos ir draudimo – paslaugą, kuri suteikia apsaugą nuo visų gamybos defektų 5 metams ir nuo visų pažeidimų (įskaitant vagystes) – 2 metams po įsigijimo.

Apdrausti prietaisą